E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“Nuk ia marrim burrin njeriu”, Bieta i përgjigjet për herë të parë Roza Latit

Roza Lati nuk i ka dalë inati me kolegen e saj Bieta Sulo. Ajo ka shfrytëzuar emisionin “Expuls” në RTV Ora, ku dhe e thumboi:

Min 11:48

“Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë. Mesa duket, e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty”.

Kjo deklaratë e saj nuk i ka shpëtuar Bietës. Moderatorja i ka kthyer një përgjigje indirekte sot në hyrje të “Ftesë në 5”.

Min 1:44

“Sukses i këtij emisioni është dhe fakti që njerëz, të cilët kanë qenë protagonistë në këtë emison në “Ftese ne 5”, vazhdojnë dhe jetojnë me famën e kësaj daljeje televizive edhe 6 muaj. Ose në qoftë se kanë qenë më herët të ftuar apo një vit më përpara, unë ndjej nga zemra të them: Faleminderit”, është shprehur Bieta.

Kujtojmë se 6 muaj kanë kaluar që nga koha kur Roza ishte e ftuar në këtë emision, ku tha se ishte ndjerë e ofenduar nga Bieta. Gjithçka nisi kur moderatorja e pyeti “Do t’i biesh dikujt në sy?”, teksa po flisnin për fotot e saj me të brendshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...