E diel, 7 Mars, 2021
15 C
Tirana

“Nuk flasin më”/ Fifi i kthehet komentueses: Ajo sorra e ka një emër

Fitorja e “Këngës Magjike” nga këngëtarja Eneda Tarifa nuk u prit dhe aq mirë nga publiku, i cili tregoi që kishte votuar më shumë Fifin.

Gjatë momentit që Eneda po merrte çmimin, shumë nga spektatorët e pranishëm po bërtisnin emrin e Fifit e cila u përlot nga rezultati.

Ndërkohë të nesërmen finalistët ishin të ftuar në emisionin “E diela Shqiptare”, ku edhe diskutuan për netët e mëparshme të festivalit. Mirëpo aty lindi edhe një debat i vogël mes Enedës edhe Fifit, gjë e cila e çoi publikun të mendonte se kishte diçka më shumë pas kësaj.

Pas këtij emisioni u përfol se ato të dyja nuk flisnin më pasi kishin hequr njëra-tjetrën nga Instagrami. Por një koment i lënë së fundmi nga Fifi, duket se vërteton të kundërtën.

Fifi ka dalë live në Instagram ku edhe ka sqaruar se si qëndron e vërteta.

“Ajo sorra (kështu e etiketoi një komentues) ka emër, e ka emrin Eneda Tarifa, ka pas një këngë shumë të bukur, po mos të më kishte pëlqyer nuk do i kisha dhënë 30 pikë. Jam shumë e lumtur që ka fituar Eneda dhe jo dikush tjetër”, tha Fifi duke treguar që vazhdon të mbajë një marrëdhënie të mirë me këngëtaren.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Revoltat e dhunshme në Mianmar/ OKB: Ndaloni vrasjen e protestuesve

I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Mianmar i ka bërë thirrje këshillit të sigurimit të KB të marrë masa kundër protestave të dhunshme,...

SHBA-ja lëshon alarm për sulm të ri kibernetik

Qeveria amerikane është duke bërë paralajmërime për sulme të mëdha kibernetike, të cilat mund të kenë shënjestruar serverët e kompanisë Microsoft, dhe të cilat...

Lum partitë për këtë popull që kanë

Nga: Mentor Kikia Ne nuk jemi vetëm në krizë pandemie, krizë ekonomike apo sociale. Ne jemi edhe në një krizë të thellë mendore si shoqëri...

Koronavirusi në vend/ 777 raste të reja dhe 21 viktima

Kurba e koronavirusit në Shqipëri mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 777 raste të reja. Ndërkohë, 21 persona nuk kanë...

Milani kthen Ibrën në kombëtare, 39-vjeçari debuton në ndeshjen me Kosovën

Viti fantastik te Milani dhe fakti që është lideri i ecurisë së pabesueshme të kuqezinjve, ka bërë që Zlatan Ibrahimoviç të kthehet në Kombëtaren...