E diel, 13 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

“Nuk është e thënë të jenë miq”, Wanda me fjalë të ‘ashpra’ për Interin

“Mauros i hoqën shiritin, penalltitë, por nuk do ti heqin kurrë lumturinë për të luajtur me Inter”. Fjalë të ashpra të Wanda Nara, gruaja dhe menaxhere e Icardi, në Tiki Taka, pas dorëzimit të penalltisë për Perisic. “Ti, që ke qenë golashënues si Mauro, do ia kishe lënë penalltinë dikujt tjetër?”, ishte pyetja e Wandas për Luca Toni prezent në studio. “Për mua vlen më shumë ky gjest se cilido gol i shënuar, sepse është diçka shumë e bukur ajo që u pa.

Edhe pse ishte i pari që i dha dorën – vazhdoi Wanda Nara – duket qartë se i tha ta godasë ai dhe Mauro pranoi. Nuk është e thënë të jenë miq”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...