E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“Nuk dua ti jap shpresa”, Beatrix flet për Kledin (VIDEO)

Kledi zgjodhi këngëtaren Beatrix, për të qenë pjesë e një takimi vetëm për vetëm me njëri-tjetrin. Kjo situatë ka shtuar kureshtjen e banorëve.

Beatrix Ramosaj është shprehur se takimi shkoi shumë mirë, ashtu siç ajo e priste dhe totalisht brenda normave. E ndërsa Kledi tregoi se jo vetëm ishte ndjerë mirë, por edhe se kishte një pëlqim për këngëtaren.

Këto emocione i ka ndarë me disa prej banorëve të “Big Brother”. Duket se ky pëlqim nuk ka marrë mbështetjen e Beatrix-it, e cila tha se nuk donte ti shtonte shpresat, për diçka që ajo nuk e ndjen. E pyetur nga Einxhel, ajo tregoi se për Kledin nuk ka një pëlqim dhe nuk dëshiron t’i jap shpresa, duke i bllokuar kështu rrugën një raporti më shumë se sa shoqëror.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...