E hënë, 18 Janar, 2021
-4 C
Tirana

Noah, motra e Miley Cyrus: Jam ndjerë gjithmonë nën hijen e motrës

Miley Cyrus ka qenë në qendër të vëmendjes që nga fëmijëria, si mund te jete ndjere motra esaj Noah Cyrus?

Ajo gjithmonë është ndier nën hijen e motrës së saj më të madhe. Në fakt, në këngën e saj t ëfundit, The End of Everything, ajo shpjegon me detaje emocionet e saj në lidhje me ndjenjën e lënjes pas dore për shkak të famës së paimagjinueshme të Miley Cyrus.

Duke folur për luftërat e saj, Noah, gjatë një Instagram live, foli për të gjithë urrejtjen që ka marë kur ishte më e re. “Duke lindur në familjen në të cilën isha, e kam pasur me të vërtetë shumë të vështirë të bëhesha motra e vogël e Miley,” tha ajo. “Por e di, gjithmonë jam ndjere si ai personi që nuk konsiderohet dhe aq shumë në fund të fundit, sipas gjithçkaje që njerëzit më tonin në internet.”

Duke cituar një fragment nga kënga , ajo tha: «Ishte absolutisht e padurueshme. Dhe kjo është arsyeja pse unë shkruaj, motra ime është si dielli, duke sjellë dritë kudo që shkon / dhe unë linda nën retë e shiut. Kjo është arsyeja pse gjithmonë më thonë se, në çdo rast, gjithmonë do të isha nën atë hije “.

Noah vazhdoi: «Ishte diçka që e kam ndjerë gjithë jetën time, çdo ditë të vetme, gjithë jetën time. Ose nuk ndjehesha në lartësinë e saj qoftë ajo për pamjen time apo për mënyrën time të të qenurit.

Ndjej sikur ndonjëherë nuk marr frymë mirë ” shtoi ajo. “Në thelb, kjo është arsyeja pse unë shkrova këngën dhe doja ta hapja këtë kapitull të jetës time një herë e mirë, sepse ishte një pjesë rëndësishme e ekzistencës sime, dhe ndoshta nuk do të flas më për këtë. Thjesht doja ta nxirja jashte vetes”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...