E martë, 19 Janar, 2021
8 C
Tirana

Njihuni me sfidën më të re të internetit, mos harroni atletet (video)

Sfida më e re në rrjetet sociale është që të hedhësh në ajër atletet, me qëllim që ato të marrin një pozicion të drejtë kur bien poshtë.

Bëhet fjalë për atletet me gomë poshtë, që rëndojnë në pjesën e tabanit të këmbës.

Sfida në të vërtetë është të tregosh se sido që t’i hedhësh atletet, ato marrin një pozicion të drejtë me shollën në tokë kur hidhen në dysheme.

 

View this post on Instagram

 

#vanschallenge Cc:@ /stellaweaver

A post shared by VANS PREMIUM MURAH (@bakulsepatusolo) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Marrëveshja me Shqipërinë/ Greqia zgjeron kufirin detar në Perëndim

Parlamenti grek vendos për zgjerimin e territorit ujor të Greqisë në Detin Jon, nga gjashtë në dymbëdhjetë milje detare. Këtij hapi i parapriu një...

Rritet numri i viktimave në Kosovë, 294 raste të reja me koronavirus

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të martën se nga COVID-19 kanë vdekur edhe 9 persona. Dy viktima janë shënuar në...

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...