E premte, 24 Shtator, 2021
13.5 C
Tirana

Njihuni me këmbimin valutor, 9 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit, euros dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.5                                    Shitet 103.3

Euro:                                   Blihet 121.4                                   Shitet 122

Paundi Britanik:                   Blihet 140.7                                   Shitet 141.8

Franga Zviceriane:                Blihet 111                                      Shitet 112

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Rënie e frangës zvicerane, si paraqitet këmbimi valutor për euron

Pesë masat e tjera të reciprocitetit të Kosovës ndaj Serbisë

Aplikimi i masës së reciprocitetit për targat e automjeteve të Serbisë që hyjnë në Kosovë, nuk është vendimi i parë që autoritetet e Kosovës...

Kush do ta marrë PD-në dhe pse kjo është pyetje koti

Nga: Ermal Hasimja Shqipëria ka opozitë politike në mes të një konflikti vëlla (babë) vrasës dhe një opozitë morale të shpërndarë në universitete, media, kafe...

Qalaj: Situatë e tensionuar në veri, protesta udhëhiqet nga Lista Serbe

Ish-drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, e ka konsideruar të tensionuar situatën në veri të vendit. Reagimi i tij ka ardhur pas vendimit...

Ndryshimi mes katarsisit të Fatos Nanos dhe Sali Berishës!

Nga: Alfred Peza Ditët e fundit në rrjetet sociale janë rikthyer çuditërisht, disa nga momentet më të paharrueshme të KPD-së së famshme të dhjetorit 2001,...

Ish-presidenti i Katalonjës arrestohet në Itali

Udhëheqësi separatist katalanas, Carles Puigdemont, është arrestuar në Itali me një urdhër arresti spanjoll. Spanja e ka akuzuar atë për kryengritje për një referendum...