E enjte, 2 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Njihuni me këmbimin valutor, 26 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 107.5                                            Shitet 108.5

Euro:                                   Blihet 120.9                                            Shitet 121.6

Paundi Britanik :                  Blihet 143                                              Shitet 143.9

Franga Zvicerane:                Blihet 114.9                                           Shitet 115.7

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama: Do ndaloheni të shkoni në punë, nëse nuk vaksinoheni!

Kryeministri Rama ka paralajmëruar qytetarët e pa vaksinuar, se nëse nuk marrin dozën e parë, do vijë dita që nuk do mund të marrin...

Braçe: As në Kuvend nuk mbahen maskat, vaksinimi të bëhet me detyrim!

Deputeti socialist Erjon Braçe ka propozuar bërjen e vaksinës me detyrim, ndodhur në kushtet kur pjesa masive e qytetarëve nuk respektojnë masat anti-covid. Me...

Abetarja unike si regres mbarëkombëtar

Nga: Genc Pollo ALTERTEKSTI SHPËTON PËR NJË FIJE Në vitin 2015, opozita dhe shoqëria civile arritën një fitore domethënëse në zmbrapsjen e një nisme qeveritare, e...

E prisnin në shi, Rama u bën premtimin publik tetraplegjikëve

Pasi ka dalë nga Kuvendi, kryeministri Edi Rama është përballur me protestën e para dhe tetraplegjikëve, të cilët është ndalur për ti takuar. Kryeministri...

“O Guri, ata do na rrahin”, Rama thumbon PD-në

Kreu i qeverisë Edi Rama ka debatuar me deputetin e PD-së, Tritan Shehu, për "Ballkanin e Hapur". Ai tha se kjo nismë do të...