E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Njihuni me gënjeshtarët profesionistë të horoskopit

Ndonëse gënjeshtrat janë pjesë e jetës, disa shenja e kanë më të lehtë t’i thonë ato. Askujt prej nesh nuk do të na pëlqente të dinim që po na mashtrojnë. Por disa duket sikur kanë lindur që të jenë gënjeshtarë profesionistë.

Akrepi

Të lindurit në Akrep janë gënjeshtarë të tmerrshëm, dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues dhe me dy fytyra. Asnjëherë nuk mund ti zësh besë një Akrepi, dhe asnjëherë nuk mund të jesh i sigurt nëse kanë thënë apo jo të vërtetën.

Binjakët

Edhe pse jo në nivelin e Akrepit për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Binjakët janë profesionistë të lindur. Të gjithë e dinë që Binjakët janë gënjeshtarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.

Peshqit

Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste, megjithatë ndodh edhe kështu. Ata e marrin gjithmonë atë që kërkojnë, dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për t’ia dalë, mes tyre edhe gënjeshtrat. E dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Prishje pazaresh droge, atentat mafioz ndaj një personi në Tiranë

Blutë e Lezhës, bazuar në informacionet e marra në rrugë operative se disa shtetas po organizonin të kryenin një vrasje, duke përdorur mina me...

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...