E hënë, 1 Mars, 2021
17 C
Tirana

Njihuni me 10 personazhet VIP që po bëjnë namin në këtë rrjet social

Në rrjetin social Instagram aktualisht janë 10 personazhe të famshëm që po bëjnë namin. Ata janë më të ndjekur në rrjetin social në fjalë dhe padyshim edhe ju i njihni.

Listën jua tregojmë më poshtë:

1- Cristiano Ronaldo me 190 milion ndjekës;

2-Ariana Grande me 167 milion ndjekës;

3-Dwayne “The Rock” Johnson me 162 milion ndjekës;

4-Selena Gomez me 161 milion ndjekës;

5-Kim Kardashian me 151 milion ndjekës;

6-Kylie Jenner me 150 milion ndjekës;

7-Leo Messi me 136 milion ndjekës;

8-Beyonce me 135 milion ndjekës;

9-Neymar Jr me 128 milion ndjekës;

10-Taylor Swift me 122 milion ndjekës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Meta: Kush prek votën dhe provokon sovranin, do të marrë përgjigjen e merituar

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim pune me përfaqësues të Shoqatës “Durrësi Autokton”. Kreu i Shtetit u njoh me përpjekjet e kësaj...

Sfidat e mëdha që ka përpara qeveria e Albin Kurtit

Nga: Bruna Celic “Center for European Policy Analysis” Që kur Kosova shpalli pavarësinë e saj nga Serbia në vitin 2008, ajo ka mbajtur 6 palë...

Tenderi i ushqimeve, SPAK merr të pandehur 3 zyrtarë të Ministrisë së Mbrojtjes

Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit (SPAK) ka marrë të pandehur tre anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave pranë Ministrisë së Mbrojtjes,...

Trump le të hapur mundësinë e rikandidimit në 2024-ën

Ish-Presidenti i SHBA Donald Trump u shfaq të dielën si republikani dominues i vendit, me përpjekjen që partia të fitojë përsëri kontrollin e Kongresit...

Ministrja Xhaçka zbulon detaje nga vizita me kryeministrin Rama në Bruksel

Ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka zbuluar disa detaje nga vizita në Bruksel së bashku me kryeministrin Edi Rama. Në një intervistë për...