E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Një tjetër lojtar në “Big Brother VIP”, ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

Modeli Vigan Shehu pritet që ti bashkohet “Big Brother VIP”. Ai është i njohur me këtë format, pasi ka qenë më parë pjesë e “Big Brother 6”. Vigan Shehu ka shpërndarë edhe një foto në rrjetet sociale, ku ndodhej në ambientet e “Top Channel”. Vigani është vëllai i këngëtarit të njohur Valon Shehu.

Ai tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen e tij. Ndonëse aventura e tij në shtëpinë e famshme nuk zgjati shumë, Vigani vijoi të ishte prezent në media.

Në fotot e shpërndara në rrjetet sociale, ai ka treguar se ka bërë stërvitje të vazhdueshme dhe është kthyer në një “body builder”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...