E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Një tjetër futbollist i Vllaznisë me Covid-19

Një tjetër futbollist Vllaznisë ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Eni Imami, rasti i të cilit vjen pak ditë pas atij të Erdenis Gurishtës.

“Dolëm te kronika e zezë se vetëm këtu kishte mungu emri im. Gjithsesi përveç se pak temperaturë dhe lodhje fizike, shyqyr Zotit jemi mirë me tjerat”, shkruan futbollisti në rrjetet sociale.

Mësohet se  testit është nënshtruar edhe zv.trajneri i ekipit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...