E martë, 23 Shkurt, 2021
4 C
Tirana

“Një show si familja Kardashian”, Harry dhe Meghan nënshkruajnë kontratën e majme me Netflix

Princ Harry dhe Meghan Markle priten të nënshkruajnë një kontratë prej 150 milionë dollarësh, për të dokumentuar aktivitet e tyre filantropike dhe të bamirësisë.

Duka dhe Dukesha e Sussex do të ndiqen nga telekamerat për 3 muaj me radhë, ndërsa programi është në plan të transmetohet vitin e ardhshëm.

Edhe pse thuhet se show do të jetë edukativ dhe me shije të hollë, publiku mendon se fenomeni Kardashian ka infektuar tashmë dhe çiftin mbretëror.

Dyshimet janë se pas këtij çeku të majmë që do paguhet, Netflix të mos mjaftohet vetëm me jetën prej bamirësish të çiftit.

Kujtojmë se çifti që u largua nga oborri mbretëror britanik, shtroi si një prej arsyeve kryesore ruajtjen e privatësisë, ndërsa tashmë ata kanë pranuar të xhirojnë një “reality show” për jetën e tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...