E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

“Një grua e ka hedhur nga shezloni, të sillnin verë pa e porositur”, Kokëdhimës i dalin të “palarat”

Mihal Kokëdhima u kthye në kryefjalë të mediave të huaja, pas sulmit ndaj turistëve spanjollë. Siç duket, gjithçka ka nisur për një porosi të peshkut.

Turistët kanë porositur 5 peshq, ndërsa nga ana e lokalit u janë servirur 7 të tillë. Kjo porosi e gabuar nuk është mirëpritur aspak nga turistët, të cilët më tej edhe kanë debatuar me pronarin e lokalit. Duke mos përballuar këtë situatë, ata kanë tentuar që të largohen, por janë përballur me një sjellje të ashpër nga ana e Mihalit.

“Jo 7 peshq, por 5”, zbulohet sherri mes familjes së miliarderit spanjoll dhe Mihal Kokëdhimës

Të shumtë ishin turistët, si shqiptarë por edhe të huaj, që pas videos u shprehën se të tilla situata i kishin përjetuar edhe vetë ata. Siç duket, në restorantin e Kokëdhimës të ofrohej çfarë ai dëshironte. Të sillte edhe verë pa e kërkuar, ndërkohë që çmimet ishin të kripura, raporton “Report Tv”. Por sulmet kanë qenë të shumta edhe ndaj tyre. Një grua që e ka hedhur nga shezloni, dhe të tjerë që i kërcënonte me thikë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...