Shqipëria

Një ditë super e nxehtë sot, ja sa do shkojnë temperaturat


               Publikuar në : 07:49 - 24/07/19 user tir

Dita e sotme do të jetë një ditë super e nxehtë. Gjatë mesditës temperaturat do të shkojnë 37°C.

Mbrëmja dhe mëngjesi do të jenë të freskëta, mirëpo gjatë mesditës duhet që të merrni masa duke qenë se temperaturat do të jenë shumë të larta.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT