E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Një deputet mund të vr*tet”/Garda e Republikës merr në mbrojtje Alibeajn

Garda e Republikës ka marrë në mbrojtje deputetin Enkelejd Alibeaj, duke i dhënë dy shoqërues për ta mbrojtur.

Ndërkohë që në hyrje të selisë blu është parë edhe deputetja Grida Duma, e cila ishte me tre shoqërues në automjetin e saj.

Një ditë më parë, Spartak Braho tronditi me një deklaratë kur tha se një deputet do të vritet në protestën e Berishës, për të marrë PD-në.

Braho përmendi inicialet E.A, që sipas tij duhej të bënte kujdes për jetën e tij, pasi ka informacione që do të tentohej të eliminohej.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...