E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Nis menjëherë hetimi/ Ja çfarë gjendet në zyrën e shefit të Rendit

Nëntë armë pa dokumentacion janë gjetur në zyrën e shefit të Rendit në Elbasan dhe menjëherë ka nisur hetimi nga SHÇBA.

Nuk dihet ende se ku janë sekuestruar apo përdorur armët, por mësohet se drejtuesit e Komisariatit ishin në dijeni të rastit, pasi armët ishin aty prej dy vitesh dhe nuk morën masa.

“News24” raporton se drejtuesit e Rendit “ia pasojnë” armët njëri-tjetrit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...