E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Ngjela replikon me Fahri Balliun për Amerikën, botuesi: Spartak e ke gabim këtë stil

Avokati Spartak Ngjela është përplasur me botuesin Fahri Balliu. Ata ishin duke komentuar aksionin politik të presidentit Ilir Meta, kur Ngjela ka ndërhyrë në fjalën e Balliut, duke i përmendur influencën Amerikane në Shqipëri.

PJESË NGA BISEDA:

Fahri Balliu: A të lashë të mbarosh?

Ngjela: Jo!

Fahri Balliu: As unë s’të lë. Ke dy vjet që nuk po kap gjë. Nuk kapi as Luja, do kapësh ti. E ke gabim këtë stil.

Ngjela: Lexo nenin 86 të Kushtetutës.

Fahri Balliu: Nuk ia del ti dot sa herë ndryshohet. Spartak bëhu konkret dhe praktik. Jo me supozime.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...