E premte, 23 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

Ngjarjet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Njihuni me titujt kryesorë të ditës që lamë pas

1- Zyrtari serb i ankohet ambasadorit rus për Albin Kurtin

2- Zërat se Greqia mund të njohë Kosovën, Daçiç kërcënon Athinën

3- Daçiç: Fola me Lajçak, s’ka gjasa që dialogu të vazhdojë nëse s’ka rezultate

4- DJ grek gjendet i pajetë në tarracën e një lokali në Selanik, shoqërohen 4 persona

5- Vrau të dashurën, avokati i grekut: Vuan nga probleme mendore

6- Delta “godet” ishujt në Greqi, ekspertët: Kulmi në gusht

7- “Jam e bllokuar”, psikologia e Caroline: Ajo më tha se donte të ndahej nga Babis

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë e bën ndryshe lidershipin e mandatit të tretë të PS

Nga Alfred Peza Edi Rama kishte premtuar që në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 23 Qershorit 2013, që e riktheu PS në pushtet, se nuk...

Me drogë në makinë, shoqërohet në polici djali i Azem Hajdarit

Azem Hajdari, djali i vogël i deputetit të ndjerë me të njëjtin emër, është shoqëruar në komisariatin e Policisë së Elbasanit mbrëmjen e sotme. Sipas...

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel pa pension, VKM nuk përcakton profesionet

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel ankohen në Fiks Fare se nuk po mundet të zgjidhin problemin që kanë hasur me pensionin. Duke u cilësuar si...

Zyrtare/ Barcelona dhe Juventus përballen më 8 gusht në ”Camp Nou”

Barcelona dhe Juventusi do të zhvillojnë një ndeshje miqësore në datën 8 gusht. Lajmi është konfirmuar nga klubi italian, përmes një njoftimi në rrjetet...

Shtatorja e Sali Butkës/ Hajdari: Vështirësi në finalizimin e projektit

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari teksa ka folur për përurimin e shtatores së patriotit të madh shqiptar, Sali Butka, është shprehur se finalizimi i...