E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Ngjarjet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Njihuni me zhvillimet kryesore

1- Takimi me Kurtin, Dendias: Diskutuam për dialogun Prishtinë-Beograd

2- Vuçiç: Nuk krahasohet ushtria e Kosovës me atë të Serbisë

3- Deçani në gjendje të jashtëzakonshme/ Rezultatet e IKSHPK: Uji nuk është i kontaminuar

4- Drejtori i QKMF-së në Deçan: 900 qytetarë u trajtuan si pasojë e helmimit

5- Helmimi në Deçan, Krasniqi: Qeveria po neglizhon rastin

6- Helmimi masiv, Osmani: Rasti të trajtohet me urgjencë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Varianti Delta përhapet me shpejtësi në Shtetet e Bashkuara

Presidenti Joe Biden po u kërkoi punonjësve të qeverisë federale të dëshmojnë statusin e tyre të vaksinimit. Të pavaksinuarit do të duhet të mbajnë...

Si duket Serbia…

Nga Emin Azemi Serbia e Edi Ramës kufizohet direkt me Shqipërinë (!) Kjo Serbi, Kosovën e konsideron pjesë të saj dhe, për rrjedhojë, Edi Rama...

45 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Në përditësimin e radhës nga Ministria e Shëndetësisë, vihet re një rritje e rasteve të infektimeve në 24 orët e fundit. Fatmirësisht nuk ka...

Përjashtohen nga Olimpiada dy atletë që shkelën rregullat kundër COV*D-19

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...

Vrasja e kushëririt/Autori: Unë kam qëlluar, të lirohet nipi dhe vëllai

Në njoftimin zyrtar nga policia u tha se shtetasi Kastriot Hasalla u vetëdorëzua, për vrasjen e Romeo Hasalla, 30-vjeç, dy ditë më parë. Po...