E enjte, 29 Korrik, 2021
24.5 C
Tirana

Ngjajnë si dy pika uji, Xhemi Shehu poston foton me djalin

Moderatorja Xhemi Shehu është një nga personazhet e showbizz-it shqiptar që zgjedh të jetë sa më hermetike kur bëhet fjala për të ndarë me publikun detaje nga jeta e saj private.

Janë të rralla rastet kur ajo poston në “Instagram”-in e saj fotografi me djemtë. Mirëpo, së fundmi, moderatorja ka hedhur një foto ku ka pozuar krah djalit të saj të madh, Martin.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Ajo që bie në sy është ngjashmëria e tij me të ëmën. Ai është rritur goxha dhe ka marrë tiparet më të bukura të mamit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët

Në një kohë kur është përhapur gjerësisht pasiguria dixhitale, rezulton se mënyra më e vjetër dhe më e thjeshtë e riparimit të kompjuterit, fikja...

Britania heq karantinën për të vaksinuarit nga SHBA-ja dhe BE-ja

Udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga Shtetet e Bashkuara dhe pjesa më e madhe e Evropës, do të mund të hyjnë në Britani të Madhe...

Gjermania pro liberalizimit të vizave për shtetasit e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Miguel Berger. Presidentja Osmani ka shprehur...

Çelsi ofron 175 milion euro, Dortmund merr vendimin për Halandin

Erling Haaland është në qendër të merkatos. Për lojtarin norvegjez interesohen Chelsea dhe Juventus, ndërsa Real Madrid duket se është tërhequr nga gara. Kampionët e...

Raporti OSBE/ODIHR si shoshë për humbjen e opozitës

Nga Alfred Peza Raporti përfundimtar i misionit të vëzhguesve ndërkombëtare të OSBE/ ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri, po përdoret si flakë kashte...