E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Nga kryeministër në aktor! Shihni transformimin e Ramës në filmin e Ermal Mamaqit (Foto)

Aktori i njohur i humorit dhe producenti Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”. Pjesë e kastit do të jenë shumë personazhe të njohur për publikun shqiptar, ndërsa mësohet se edhe kryeministri Edi Rama do të luajë një rol në këtë film.

Siç shihet nga fotot e postuara në rrjetet sociale, kryeministri shfaqet i transformuar, me paruke dhe me një sy të modifikuar. Ndërsa në njërën foto pozon në mesin e aktorëve të njohur të kinematografisë shqiptare, Marjana Kondit dhe Bujar Asqeriut.

Ndërkohë, nuk ka detaje se çfarë roli do të luajë Rama në filmin e dytë të Mamaqit. Mbetet për t’u parë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...