Në shoqërinë e dy miqve, ja me kë po pinte kafe avokati para atentatit mafioz

Tashmë janë hedhur dritë mbi emrat e dy personave, me të cilët po pinte kafen avokati që u ekzekutua mbrëmjen e djeshme, Ravik Gurra. Sipas informacioneve, njëri prej tyre është juristi i Bashkisë Elbasan, Arben Hoxha si dhe Astrit Telhallari, miq të përbashkët mes tyre. Ata janë marrë në pyetje si dëshmitarët kyç të vrasjes … Vazhdoni me leximin e Në shoqërinë e dy miqve, ja me kë po pinte kafe avokati para atentatit mafioz