Negociatat/ Ironizon Artan Fuga: Fajin e ka Macron dhe Merkel! Ai që vodhi lopën nuk ka faj fare

Akademiku Artan Fuga ka komentuar vendimin e dhënë ditën e djeshme nga Këshilli Europian, i cili votoi kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut me BE-në. Përmes një reagimi në ‘Facebook’,  Fuga ironizon deklaratat dhe situatën në të cilën ndodhet vendi ynë. “Mirë Europa paska faj! Po ai që vodhi lopën nuk … Vazhdoni me leximin e Negociatat/ Ironizon Artan Fuga: Fajin e ka Macron dhe Merkel! Ai që vodhi lopën nuk ka faj fare