E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Në Greqi më mbajnë si princeshë”, Klodiana Shala bën deklaratën e fortë

Atletja e njohur Klodiana Shala, ka lëshuar një deklaratë të fortë mbrëmjen e djeshme në  ‘Shiko kush Luan’, ku u bë pjesë e lojërave të shumta.

Një nga sfidat dedikuar për Shalën, kishte të bënte me kthimin e përgjigjeve teksa ajo vraponte në një pistë vrapimi.

Kur u pyet lidhur me faktin se kohë më parë u ka thënë sportistëve të ikin nga Shqipëria, e vetë përse vendosi të qëndronte, ajo tha: “Isha budallaqe. Në Greqi më mbajnë si princeshë, këtu e ngremë flamurin me vlerësimin 0”, u shpreh Klodiana Shala.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...