E diel, 13 Qershor, 2021
22.5 C
Tirana

Në dokumentarin e Princeshë Dianës zbulohen sekrete që nuk i dinim

Shumë shpejt pritet që të publikohet në “Netflix” një dokumentar i ri për Princeshë Dianën që titullohet “Being Me: Diana”.

Raportohet se në dokumentar do të zbulohen sekrete rreth jetës së saj që nuk i dinim.

Aty do të trajtohet fëmijëria e vështirë, çrregullimet e të ngrënit, beteja me shëndetin mendor, martesa e palumtur me Charles dhe 4 përpjekjet e saj për të vrarë veten.

“Mbretërorët do të refuzojnë të marrin pjesë ashtu si edhe familja e Diana-s. William dhe Harry do të mërziten. Veçanërisht Harry, sepse ai është duke bashkëpunuar me Netflix. Në këtë kohë, mbretërorët pësuan një goditje nga largimi i Harry-t dhe Meghan-it dhe nuk është momenti”, u shpreh një burim sipas “Cosmopolitan”.

Ky dokumentar, i cili do të jetë me katër pjesë, mendohet se do të trazojë jetën e mbretërorëve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sot kreu i ri i PD-së, ja ku u mbështetën më shumë sfidantët

Heshtja është e vetmja “zhurmë politike” në korridoret e Partisë Demokratike, ndërkohë që sot votohet pre kreun e ri të PD-së. Si rrallherë që...

Tiranë/ Plagosën 34 vjeçarin, policia identifikon 2 vëllezërit

Tiranë Policia identifikon dhe vë në pranga njërin nga autorët e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të një 34-vjeçari. Shpallet në kërkim vëllai i tij...

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...