E mërkurë, 27 Janar, 2021
8 C
Tirana

Ndiqni LIVE protestën e opozitës para Kryeministrisë

Hidhen shashka e tymuese në drejtim të Kryeministrisë. Protesta e opozitës ka nisur tashmë, teksa kërkohet largimi i Ramës dhe krijimi i një qeveri tranzitore.

Opozita e bashkuar nuk ka bërë të ditur asnjë plan mbi protestën, teksa duket se gjithçka mbetet surprizë.

Shihni në videon më poshtë live protestën e opozitës së bashkuar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Misteret e pasurisë së Maradonës, zbulohen dy kasaforta në Dubai

Vlerësimi i saktë i pasurisë së legjendës argjentinase, Diego Maradona, në momentin e vdekjes së tij, më 25 nëntor 2020 është ende i vështirë....

Moscertifikimi i Kurtit, Vetëvendosja dorëzon ankesë në Gjykatën Supreme

Lëvizja Vetëvendosje, ka dorëzuar ankesë në Gjykatën Supreme të Kosovës lidhur me vendimin e Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP), për moscertifikimin e...

Nusreti në telashe, policia e heton për videon e publikuar në rrjetet sociale

Shefi i kuzhinës më i famshëm në botë, Nusret Gokçe, po hetohet nga policia në vendin e tij, pas një videoje që ka publikuar...

Dalim për një kafe andej nga mbledhja

Nga: Frrok Çupi Kafja duket se është shtruar me mermerin e famshëm të Muhurit, por nuk ka ngrohje. Pesë a gjashtë burra kanë ardhur për...

Britani: Shtyhen masat anti-covid edhe për 3 javë, shkollat mbeten të mbyllura

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson deklaroi se nuk ka shpresë për ndonjë lehtësim të bllokimit për tre javë të tjera, duke përjashtuar...