E martë, 21 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë, OSHEE tregon zonat

OSHEE ka njoftuar ditën e sotme se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë do të vijojnë ndërprerjet e energjisë elektrike në disa zona. Ndërprerjet do të vijojnë përgjatë datës 31 korrik dhe 1 gusht.

Oraret dhe zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë:

31 Korrik

09:00-12:00 rruga “Myslym Keta”.

09:00-15:00 rruga “Skënderbej”, rruga e Durrësit, pranë Bllokut të Ambasadave, rruga “Mahmut Xhelili”, rruga “Todi Shkurti”, rruga “Stefan Shundi”.

09:00-16:00, rruga e Dibrës, pranë Spitalit “Nënë Tereza”.

11.00-13.00 zona pranë Universitetit Bujqësor Kamëz.

1 Gusht

09:00-15:00 rruga e Durrësit, rruga “Mine Peza”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”.

09:00-16:00 rruga e Dibrës, pranë Spitalit “Nënë Tereza”, rruga “Ferit Xhajko”, rruga “Omer Nishani”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...