E diel, 7 Mars, 2021
15 C
Tirana

Na çuditi/ Cardi B gjen metodën gjeniale për të surprizuar partnerin

Reperja me famë botërore Cardi B e ka surprizuar partnerin e saj për ditëlindje me një metodë gjeniale.

Cardi B u zu ngushtë kur po mendonte se çfarë do t’i dhuronte partnerit të saj Offset për ditëlindje!

Jo sepse ajo nuk ka para apo ide, por sepse ai ka gjithçka, makinat që do, atletet që do dhe duket sikur s’ka nevojë për asgjë.

Në këtë mënyrë, e vetmja gjë që i shkoi në mendje reperes Cardi B, ishte t’i dhuronte bashkëshortit një frigorifer, jo bosh, por me 500,000 $ brenda.

“Çfarë mund t’i jap dikujt që ka gjithçka”, dëgjohet teksa thotë reperja, ndërkohë që partneri i saj qëndron i habitur.

Më pas ajo thotë: “Një frigorifer” dhe hapet një frigorifer pas tij, me një raft të mbushur me kartëmonedha njëqind dollarëshe!

“Nuk ke përse mi jep këto para”, dëgjohet të thotë Offset para se të mbushë krahët plot e përplot me para.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Revoltat e dhunshme në Mianmar/ OKB: Ndaloni vrasjen e protestuesve

I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Mianmar i ka bërë thirrje këshillit të sigurimit të KB të marrë masa kundër protestave të dhunshme,...

SHBA-ja lëshon alarm për sulm të ri kibernetik

Qeveria amerikane është duke bërë paralajmërime për sulme të mëdha kibernetike, të cilat mund të kenë shënjestruar serverët e kompanisë Microsoft, dhe të cilat...

Lum partitë për këtë popull që kanë

Nga: Mentor Kikia Ne nuk jemi vetëm në krizë pandemie, krizë ekonomike apo sociale. Ne jemi edhe në një krizë të thellë mendore si shoqëri...

Koronavirusi në vend/ 777 raste të reja dhe 21 viktima

Kurba e koronavirusit në Shqipëri mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 777 raste të reja. Ndërkohë, 21 persona nuk kanë...

Milani kthen Ibrën në kombëtare, 39-vjeçari debuton në ndeshjen me Kosovën

Viti fantastik te Milani dhe fakti që është lideri i ecurisë së pabesueshme të kuqezinjve, ka bërë që Zlatan Ibrahimoviç të kthehet në Kombëtaren...