Moti plot surpriza/ Nesër priten reshje shiu në të gjithë vendin

Nesër (e martë, dt. 09) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 25°C

në vendet e ulëta: 14 / 27°C

në vendet malore: 11 / 22 °C

ERA

Nesër (e martë, dt. 09) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.