E mërkurë, 1 Prill, 2020
6 C
Tirana

Moti i keq, vonohen tragetet në Durrës

Lexo edhe ...

Kur do ta arrijmë kuotën “zero” në Shqipëri

Nga: Eduard Zaloshnja Kur pandemia COVID-19 mbërriti zyrtarisht në Shqipëri në 9 mars (jo-zyrtarisht ndoshta ka mbërritur muaj më parë), shumëkush bënte pyetjen se kur...

COVID-19/ Bledi Çuçi: Ka rritje të eksporteve në krahasim me 2019-ën

Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka komentuar së fundmi situatën e krijuar nga koronavirusi në vend teksa theksoi se bujqësia nuk ka ndaluar së...

Mc Kresha së shpejti babai i një vajze

Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina Shehu janë në pritje të një fëmije. Me anë të një postimi në InstaStory Erzina ka zbuluar gjininë...

Heroi i tripletës bëhet nostalgjik: Mourinho ishte lideri jonë, e dinim që mund të linim gjurmë

Diego Milito ishte një nga futbollistët më të rëndësishëm të Interit në kohën kur shkruan histori dhe nën drejtimin e trajnerit, Jose Mourinho fituan...

Ditën e sotme janë vonuar tragetet në Durrës dhe shkak për vonesat është bërë moti i keq dhe era e fortë.

“Dy tragetet e linjës Bari – Durrës do të mbërrijnë me vonesë, pasi janë nisur me rreth 8 orë vonesë, për shkak të erës së fortë në brigjet e Italisë Jugore”, njofton Autoriteti Portual.

Ndërkohë që tragetet “Bari” dhe “AF Marina”, janë nisur mëngjesin e sotëm nga Bari dhe priten të hyjnë në portin e Durrësit rreth orës 15.00.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Kur do ta arrijmë kuotën “zero” në Shqipëri

Nga: Eduard Zaloshnja Kur pandemia COVID-19 mbërriti zyrtarisht në Shqipëri në 9 mars (jo-zyrtarisht ndoshta ka mbërritur muaj më parë), shumëkush bënte pyetjen se kur...

COVID-19/ Bledi Çuçi: Ka rritje të eksporteve në krahasim me 2019-ën

Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka komentuar së fundmi situatën e krijuar nga koronavirusi në vend teksa theksoi se bujqësia nuk ka ndaluar së...

Mc Kresha së shpejti babai i një vajze

Mc Kresha dhe partnerja e tij Erzina Shehu janë në pritje të një fëmije. Me anë të një postimi në InstaStory Erzina ka zbuluar gjininë...

Heroi i tripletës bëhet nostalgjik: Mourinho ishte lideri jonë, e dinim që mund të linim gjurmë

Diego Milito ishte një nga futbollistët më të rëndësishëm të Interit në kohën kur shkruan histori dhe nën drejtimin e trajnerit, Jose Mourinho fituan...

Eksperti: Koronavirusi në Itali do të zgjasë deri në korrik

Sipas parashikimeve, Italisë do t’i duhet të jetojë me Covid-19 deri në muajin korrik. Ka disa ekspertë të cilët tregojnë se muaji maj do...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT