E martë, 3 Gusht, 2021
18.5 C
Tirana

I moshuari “tërbohet” kur Napoli shënoi në “Allianz Stadium” (Video)

Fitorja që mori Napoli përballë Juventusit padyshim është ndër fitoret më të mëdha që kanë arritur në vitet e fundit. Kjo vihet re qartë edhe nga festa e madhe që ka shpërthyer në qytet atë natë në minutën e 90’ kur Koulibaly shënoi atë gol me kokë. Por një tifoz i moshuar napolitan nuk i ka kontrolluar dot emocionet në atë moment dhe ka shpërthyer.

Brohoritma e tij dalin nga shpirti dhe ky mund të jetë momenti i duhur për të që të festojë i lumtur fitimin e titullit kampion të munguar prej vitesh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, dikur ka punuar shofer e kuzhinier

Demian Smith do të jetë zv/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Lajmin e ka përcjellë Ambasada, ku zbulon ndër të tjera...

Shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Cov*d-19

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka dhënë lajmin e shumëpritur, se shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Covid-19. Këtë ai e ka konkretizuar përmes fakteve,...

Ti thua se Berisha është problem? Jo, nuk është!

Nga: Frrok Çupi Se si te vjen, thuajse si poshtërim, të merresh tani me Sali Berishën. Ai shkoi, ça të bësh më! Do të thuash...

U tha se ndërroi jetë, 40-vjeçarja është jashtë rrezikut bashkë me të birin

Gjatë ditës së sotme, qarkulloi një lajm i pavërtetë mbi vdekjen e gruas 40-vjeçare, ku pretendohej se nuk ia doli dot mbanë pas shpërthimit...

“Përvëlohet” Greqia/ “Shteti në këmbë”, autoritetet në alarm për energjinë  

Në Greqi, temperaturat kanë tejkaluar 55 gradë celsius. Ndodhur në këto kushte, qytetarët po kosnumojnë shumë energji për të përdorur kondicionerët, e për të...