E premte, 26 Shkurt, 2021
19 C
Tirana

“Mos të ngelemi vetëm miq në Facebook”, Kujtim Gjuzi fton në takim Jozefina Topallin

Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, duke përfituar nga koha e vënë në dispozicion për të në emisionin “Shiko Kush Luan”, ka shprehur dëshirën për një takim me ish-kryeparlamentaren dhe ish-deputeten e PD-së, Jozefina Topalli.

E gjithë kjo, në kuadër të lojës në “Shiko Kush Luan”, ku duhet një jepte vlerësimet e tij për tre personazhet e zgjedhur. Bëhet fjalë për Elisa Spiropalin, Jozefina Topallin dhe Monika Kryemadhin.

Gjatë lojës “Martesë, një natë me dhe refuzim”, ai bëri zgjedhjen e tij: “Darkë me Spiropalin, një takim me Jozefinën mos të ngelemi vetëm miq në ‘Facebook’ dhe Monikën e kam rang krushqie nga Dibra s’kam ç’i bëj”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bardhi kallëzon Ballën në SPAK: Vartësit e tij kërcënojnë qytetarët për votën

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Gazment Bardhi, ka kallëzuar penalisht në SPAK rivalin e tij në këtë qark, Taulant Ballën. Gjatë intervistës në emisionin...

UNICEF sjell në Kosovë shiringa për vaksinën kundër Covid-19

Shefi i zyrës së UNICEF-it (Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijë) në Kosovë, Murat Sahin përmes një postimi në llogarinë e tij në...

Kush do i fitojë zgjedhjet e 25 prillit? Del sondazhi i IPSOS

Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, publikon të dhënat e sondazhit për zgjedhjet e 25 Prillit në emisionin “Open”...

Studimi i ri: Ja çfarë ndikimi ka mbajtja e maskës në rrahjet e zemrës

Studiuesit në Spitalet Universitare Rainboë Babies & Children (UH Rainbow), botuan të mërkurën të dhënat e një studimit të ri, që tregon se mbajtja...

Çfarë fshihet pas dorëheqjes së Bamir Topit nga FRD? Bardhi zbardh detaje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, njëherazi drejtues politik në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, komentoi mbrëmjen e sotme largimin e Bamir Topit nga...