Bota

Mos e besoni po deshët/Po fotografonte veten, videoja e së resë bëhet virale (foto-video)

               Publikuar në : 18:21 - 20/08/19 M. S

Video e një vajze është bërë virale, pasi është filmuar duke pozuar për selfie në transportin publik.

Jessica George, nga Nju Jorku, po udhëtonte me trenin e nëntokës në momentin që një pasagjer tjetër e vuri re teksa ajo bënte foto për në Twitter.

Vajza në fjalë shihet teksa merr disa pozicione, për të dalë më bukur. Për asnjë çast, ajo nuk kompleksohet nga personat që ka pranë.

Më pas Ben Yahr postoi në llogarinë e tij në Twitter një video, që tregonte sesi Jessica vazhdonte me setin e saj fotografik pa u shqetësuar nga reagimet e të pranishmëve.

Videoja e shkurtër u bë shpejt virale duke marrë më shumë 6.5 milionë shikime, dhe rreth 200,000 pëlqime.

Shumica prej komentuesve e përgëzonin për vetëbesimin, dhe për faktin që dukej shumë mirë teksa pozonte.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT