Aktualitet

Mos e besoni po deshët/ Kujtim Gjuzi e fillon vitin me byrekë me dhallë


               Publikuar në : 11:05 - 12/01/20 M S

Ndryshe nga sa e kemi parë Kujtim Gjuzin që të bëjë xhiro me makina të shtrenja e të tregojë jetën e tij luksoze, paparaci e ka kapur në një moment të vështirë. Ai është fotografuar teksa ushqehet me byrekë dhe dhallë, dhe se nuk e ka aspak problem që të ulet në një ambient të thjeshtë. Deputeti opozitar ka marrë byrekët e tij dhe është parë të ushqehet në këmbë. E në fund e ka shoqëruar me dhallë.

Ai ka dalë nga zyrat e Kuvendit dhe është drejtuar në të vetmin lokal në zonën e ish-Bllokut, i cili nuk e ka luksin e lokaleve të tjera përreth dhe shërben ushqime të shpejta.

Në Shqipëri jemi mësuar me klasën politike që të fekuentojnë vende të rafinuara. Ndoshta uria e ka shtyrë Kujtim Gjuzin të zgjedh alternativën më të shpejtë, lokalin përballë.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT