E martë, 14 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Mos e besoni po deshët/ Kujtim Gjuzi e fillon vitin me byrekë me dhallë

Më të lexuarat

Ndryshe nga sa e kemi parë Kujtim Gjuzin që të bëjë xhiro me makina të shtrenja e të tregojë jetën e tij luksoze, paparaci e ka kapur në një moment të vështirë. Ai është fotografuar teksa ushqehet me byrekë dhe dhallë, dhe se nuk e ka aspak problem që të ulet në një ambient të thjeshtë. Deputeti opozitar ka marrë byrekët e tij dhe është parë të ushqehet në këmbë. E në fund e ka shoqëruar me dhallë.

Ai ka dalë nga zyrat e Kuvendit dhe është drejtuar në të vetmin lokal në zonën e ish-Bllokut, i cili nuk e ka luksin e lokaleve të tjera përreth dhe shërben ushqime të shpejta.

Në Shqipëri jemi mësuar me klasën politike që të fekuentojnë vende të rafinuara. Ndoshta uria e ka shtyrë Kujtim Gjuzin të zgjedh alternativën më të shpejtë, lokalin përballë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...