E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Monika Lubonjës nuk i del inati: Hyrja e Borës ishte e planifikuar (VIDEO)

“Raporti” i Donaldit me Semin është diskutuar sërish nga Monika Lubonja. Ajo ka biseduar me Fifin, duke ngrejtur edhe aludime, ku sipas saj, të dy kanë hyrë brenda me një qëllim dhe në mes është Bora.

“Një javë para se të ndodhte takimi i këtyre romantik, filloi ta hidhte si me spond ky. Jo po thuhet jashtë që Semi me Donaldin… është një skenar i tërë i shtjelluar që para se të futeshin”, thotë ajo.

Sipas saj, ardhja e Donaldit dhe Semit në “Big Brother” është e planifikuar. “Më fal, sa këngë ka kënduar Semi? Sa këngë ka Semi në repertorin e saj si këngëtare? Po të ketë Semi 5 këngë sa kam unë gishtërinjtë e dorës, une e pres kokën“, thotë Monika.

Ajo këmbëngul se Semin e kanë futur bashkë me Donaldin. “Ai vetë tha jo, s’dua t’i kthehem gjërave të vjera. Op, u bë teatri. Ajo orë e minutë thotë Bora. Tek spektatori andej godet ndryshe, tek ai që voton”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   I mori Donaldin, Beatrix i kërkon falje Borës. Aktori sqaron gjithçka (VIDEO)

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...