E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Momente tmerri, publikohet videoja e kapur nga brenda avionit që përplaset në pyll

Një video shokuese e kapur nga një pasagjer tregon momentin kur një Cessna 206 u shkëput nga qielli dhe u përplas menjëherë më pas në pyll në Venezuela. Pas përplasjes raportohet të jenë vrarë dy nga katër pasagjerët e avionit.

Në një filmim të postuar këtë javë, duken dritat e avionit para përplasjes në zonën e pyllit. Ekuipazhi ishte në panik, pak para se avioni të përfundonte në zonën e pyllit.

https://twitter.com/HectorReporta/status/1106537102261530624

Aksidenti ndodhi në Gran Sabana në zonën e shtetit Bolivar. Tre nga pjesëtarët e ekuipazhit ishin kolonelë në forcat e armatosura të Venezuelës, ndërsa njëri nga ata një rreshter, raporton ACN. Dy nga kolonelët mësohet të jenë vrarë gjatë përplasjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...