E mërkurë, 23 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Moderatorja sportive nuk ndalet, postot fotot e nxehta nga Turqia (FOTO)

Më të lexuarat

I riu rrahu dhe goditi disa herë me thikë të moshuarin/ Gazetari: Kreu i Policisë në Kavajë të japë dorëheqjen

Gazetari i njohur, Mentor Kikia, ka reaguar ashpër pas publikimit të rastit në Kavajë, ku një i ri rreh një të moshuar në lokal...

Aleksandër Solonik, kush ishte killeri më famëkeq i mafies ruse

AleksandĂ«r Solonik lindi nĂ« Rusi, por ishte me origjinĂ« nga Greqia e Veriut. PĂ«r kĂ«tĂ« arsye njihej edhe si ‘Sasha Maqedonasi’. QĂ« fĂ«mijĂ« tregoi...

Konflikt në Durrës/ Humb jetën 33-vjeçari, sherri nisi për një parakalim

Një 34-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Durrës. Idajet Dulla, 33 vjeç, ka mbërritur në Urgjencën e Spitalit Durrës me plagë thike. Dyshohet...

Izolimi nuk dha rezultat, Izraeli po përballet me një situatë të papritur

Pavarësisht masave shtrënguese dhe rikthimit të izolimit, Izraeli vijon të shënojë një numër shumë të madh rastesh të reja me koronavirus. Rezultatet kanë qenë të...

Rriten tensionet, Turqia bën lëvizjen e papritur 24 orë para samitit të BE

Turqia ka bërë një lëvizje të papritur vetëm 24 orë para Samitit të Bashkimit Evropian, për të shqyrtuar çështjen e përplasjes me Greqinë në...

“Ju tregoj kapterin e kampit tĂ« TepelenĂ«s, qĂ« ndiqte vajzat e nuset e reja dhe i fuste tek magazina”/DĂ«shmia e tĂ« arratisurit nĂ« ’66-Ă«n

Nga: Dashnor Kaloçi Memorie. al publikon disa nga historitë e panjohura të ndodhura në Kampin e Tepelenës, ku pas vitit 1947, regjimi komunist i Enver...

Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, policia shoqëron kolonel Edmond Kosenin

Policia e Peqinit ka ndaluar ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit, kolonel Edmond Kosenin. Pasi është shoqëruar në ambientet e komisariatit ai është lënë i lirë. Kush...

Ndahet nga jeta Faik Perkoxha, personi që tërhoqi qenin zvarrë pak ditë më parë

ËshtĂ« ndarĂ« nga jeta ditĂ«n e sotme pĂ«r shkak tĂ« infarktit nĂ« zemĂ«r 50-vjeçari, i cili pak ditĂ« mĂ« parĂ« u arrestua pĂ«r keqtrajtimin...

Londër/ Arrestohen tre shqiptarë, kishin disa shtëpi hashashi

Policia britanike ka arrestuar tre shqiptarë. Ata merreshin me kultivimin e hashashit dhe janë kapur duke kultivuar bimën narkotike në disa shtëpi. Personat e...

Kush ishte gjyshi i Ava Max, aktori shqiptar që u nda nga jeta sot

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Ava Max, ndau sot me ndjekësit e saj lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të gjyshit të...

Moderatorja sportive, Leila Kraja, po shijon pushimet në Turqi.

 

View this post on Instagram

 

Aye aye captain 💙 @dyqanilafemme @pcp_clothing_tr

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on


Lei Kraja ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni, dhe si rezultat gëzon pasaportë amerikane.

Duket se kjo i ka dhënë mundësinë për të lëvizur lirshëm jashtë Shqipërisë, edhe në një kohë kur kjo është e ndaluar, për shkak të masave të forta për parandalimin e përhapjes së pandemisë.

 

View this post on Instagram

 

Wakeup, beach, eat, sleep, and repeat. 👙

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Oh HI 💚

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
TĂ« fundit

Alarm për bombë në kullën Eiffel (VIDEO)

Një telefonatë anonime ku jepte sinjalin për vendosjen e një bombe në kullën Eiffel, ka alarmuar policinë dhe jo vetëm. Policia mori informacione për një...

“Ben Çami” i arrestuar pĂ«r lĂ«ndĂ« narkotike/ OFL godet mikun e Emiljano Shullazit

OFL i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Bëhet fjalë për shtetasin Lutfi Enver Shabani me banim në...

“Do i marrim prapĂ« nĂ«se na duhen”, ShqipĂ«ria merr borxh 30 respiratorĂ« nga Danimarka

Shqipëria po përballet me një situatë të vështirë, si pasojë e COVID-19. Të infektuarit janë në shifra të larta. Për fat të keq, e...

“ErĂ« paqeje”, Greqia dhe Turqia gati pĂ«r bisedime

Pas tensioneve që kanë muaj që po zgjasin mes Greqisë dhe Turqisë për kërkimet nën ujore, në atë që konsiderohet prej dy vendeve si...

Izolimi nuk dha rezultat, Izraeli po përballet me një situatë të papritur

Pavarësisht masave shtrënguese dhe rikthimit të izolimit, Izraeli vijon të shënojë një numër shumë të madh rastesh të reja me koronavirus. Rezultatet kanë qenë të...