Foto Galeri

Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë nga i dashuri (foto)


               Publikuar në : 14:01 - 08/07/19 M. S

Lajme të reja vijnë nga moderatorja Dajana Shabani. Duket se një dasmë është në horizont, të paktën duke iu referuar kërkesës së partnerit të saj, dhe një familje më e madhe.

Moderatorja e emisionit “Ditë e re”, Dajana Shabani, ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit, për shkak të divorcit nga bashkëshorti dhe lidhjes së saj me boksierin nga Kosova, Kamer Maloku.

Propozimi i shumëpritur ka ardhur nga ana e boksierit. Ajo ka publikuar një bisedë me partnerin e saj në WhatsApp, ku ai i propozon për martesë.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT