E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Moderatorja shqiptare i jep fund lidhjes me boksierin? (foto)

Romanca e Dajana Shabanit është komentuar prej kohësh në mediat rozë. Pak javë pasi lidhja e tyre u bë publike, dyshohet se prezantuesja e “Ditë e Re”, Dajana Shabani, i ka dhënë fund lidhjes me boksierin nga Kosova, Kamer Maloku.

Dyshimet kanë nisur pas disa postimeve të bëra fillimisht nga prezantuesja, e cila ka publikuar një video drejtuar atyre që s’kishin besim tek ajo, që mendohet se është e dedikuar kundrejt Kamer-it.

Por edhe ky i fundit nuk ka ndejtur në heshtje, duke dhënë sinjalet e para. Ai ka bërë disa postime të çuditshme, duke përforcuar dyshimet e ndarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...

Kina teston një raketë hipersonike dhe ndryshon rregullat e lojës

Nga: Pierre Haski Amerikanët kanë një shprehje të saktë për ta përkufizuar këtë lloj informacioni:ato janë “momentet Sputnik”, një referencë ndaj lëshimit të objektit të...