E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Moderatorja seksi në protestë, hedh ‘shtizën’ drejt Kryeministrisë

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, tashmë moderatore në Top Channel, Ori Nebiaj i është bashkuar protestës së sotme të opozitës.

Duke u frymëzuar nga një foto që bëri bujë në rrjet nga protesta e 16 shkurtit, Ori mban veshur një bluzë sportive të stampuar me një njeri që mban në dorë një shtizë dhe shkruhet “kryeministria”.

Një ide mjaft origjinale kjo, ndërsa moderatorja shfaqet e qeshur dhe mjaft paqësore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...