Kuriozitete

Miss Serbia bën shqiponjën në mes të sfilatës, tregon arsyen (Video)


               Publikuar në : 19:46 - 26/06/19 Enno

Miss Serbia, gjatë vizitës së saj në Kosovë ka zgjedhur të bëjë një simbol mjaft të dashur për shqiptarët.

Në një event të organizuar në Kosovë, në momentin kur po sfilonte në pasarelë, ajo ka bërë shqiponjën me duar.

Gjatë një interviste të dhënë, ajo u shpreh duke thënë se: “Është formë respekti, për mua është normale ta bëj”.

Bukuroshja e cila është fotografuar po ashtu në mes të Miss-it nga Kosova dhe asaj nga Shqipëria, merr pjesë në konkursin e bukurisë “Miss Freedom of the World”.

Mos e humbisni!

Ky është momenti kur Miss Serbia bënë Shqiponjën 👐

Gepostet von 04 Online am Mittwoch, 26. Juni 2019

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT