E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Miss-i shqiptar lë nam, nuk di të lidhë dy fjalë (Video)

Fundjavën që lamë pas, në Tajlandë u mbajt finalja e “Miss Universe”, një kompeticion bukurie ku morën pjesë 94 shtete nga e gjithë bota.

Këtë vit Kosova u përfaqësua nga Zana Berisha, e cila nuk arriti të fitoi ndonjë çmim. Madje përfaqësuesja nga Kosova, u tregua mjaftë e dobët edhe kur foli për shtetin e saj.

Ajo nuk ishte aspak e përgatitur dhe nuk kishte dijeni rreth historisë së vendit të saj. Në këtë video mund të shihni se si Miss Universe Kosova bën përsëritje të shumta.

Pa asnjë emocion dhe siguri ajo flet për shtetin e saj, sikur nuk e njihte aspak. Një dështim ky i radhës nga ana e saj, e cila përveç u kthye duar bosh, edhe nuk diti ta përfaqësonte siç duhet Kosovës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Deri 1 miliardë dollarë grami, ja kush janë elementet më të shtrenjtë në botë

Elementet kimikë janë blloqe ndërtimi të gjithçkaje që shohim rreth nesh. Deri tani njihen 118 elementë, 94 prej të cilëve janë në gjendjen e...

Zhdukja e biznesmenit Pecorelli në Shqipëri, Prokuroria italiane nis hetimet

Prokuroria e Peruxhas ka nisur hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Makina që ish-arbitri kishte marrë me qira u gjet e djegur...

Blerja e 300 mijë maskave për ushtrinë, SPAK nis hetimet për ministren Xhaçka

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, (SPAK) ka nisur hetimet për ministren e Jashtme, Olta Xhaçka. Hetimi lidhet me me dy tendera...

Masakrimi i çiftit Pasho në Itali, nën hetim edhe dy persona të tjerë (Emrat)

Misterit të vrasjes dhe masakrimit të çiftit Pasho në Itali, i janë shtuar edhe 2 persona të tjerë duke e çuar në 3 listën...

Topalli apel qytetarëve: Rama, Meta dhe Basha duhet të ikin më 25 prill

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka kërkuar bashkimin e shqiptarëve kundër Edi Ramës, Lulzim Bashës e Ilir Metës. Topalli u shpreh se vendi...