E premte, 28 Janar, 2022
2.5 C
Tirana

Milan marshon edhe në Europa League, befasohet Totenhem

Kanë përfunduar ndeshjet e dyta në grupe në Europa League të orës 18:55. Milani ka shkatërruar Spartën e Pragës me rezultatin e pastër 3-0.

Leiçester ka fituar në transfertën e vështirë të Greqisë, teksa ka mundur AEK-un vendas 1-2.

Totenhemi ka marrë një shuplakë të papritur në Belgjikë, pasi Antuerpi ka mundur minimalisht londinezët me rezultatin 1-0.

Detyrën kanë bërë edhe Vijareali e Crvena Zvezda, ndërsa Fejnordi është surprizuar në shtëpi, teksa është mundur thellë 1-4 nga modestët e Volfsberger.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Non grata”, Berisha: Kam bindjen se SHBA do ta korrigjojë gabimin

Për Berishën, deklarimi “non grata” nga ana e SHBA-së, është i bazuar në shpifje. Në emisonin "Opinion" në Tv Klan, Berisha ka deklaruar se...

“Urdhër nga Rama për të sulmuar FSHF-në”? Veliaj e thotë troç

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike hipotezën nëse me urdhër të Ramës ka sulmuar FSHF-së. I ftuar...

Rama bën parashikimin e ‘frikshëm’: Më 6 mars futet Meta, bashkohet me Berishën

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open”, kryeministri Edi Rama ka bërë një parashikim për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit. Ai ka thënë...

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...