E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Milaim Zeka: Donaldi nuk di të dojë, di vetëm të bëj s*ks (VIDEO)

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka ndjekur me vemendje se çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e madje ka kritika ndaj Donaldit.

Jo vetëm kaq, por ai ka kaluar edhe në ofeza në adresë së aktorit Veshaj. Milaim Zeka ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në “Big Brother VIP”.

Sipas tij, nga ana e Donaldit nuk ka patur dashuri aq të fortë për Borën, ndaj erdhi dhe situata që shpërtheu rrjeti ndaj tij dhe Beatrix Ramosaj.

“Kjo loja e këtij djalit, Donaldit dhe relacioni i tij dhe i Borës ka qenë prej fillimit me një ndërlidhës, me Semin. E kam kuptuar që nga ana e Donaldit nuk ka pasur kurrë dashuri.

Ai nuk di me dasht, ai di të bëj vetëm seks, edhe aty nuk jam shumë i sigurtë. Kam parë momentin kur Beatrix ka thënë se ka flutura te kërthiza, kësaj i ka ardhur origjinale, ka tërheqje.

Por për fatin e zi mendoj se ka tërheqje në njeri të gabuar. Donaldi duhet ta pastrojë veten, të dizenfektojë zemrën dhe mendjen”, tha gazetari i njohur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...