E hënë, 16 Maj, 2022
27.5 C
Tirana

Mevlani i lau borxhin live në emision, Shqipja shtanget (VIDEO)

Shqipja dhe Mevlani janë bërë sërish protagonist të mediave, për shkak të një borxhi të një klipi. Prej kohësh Shqipja është ankuar nëpër intervista të ndryshme, për borxhin e Mevlanit ndaj saj. Por një surprizë aspak e këndshme ka ndodhur kur ajo ishte e ftuar në “Shqipëria Live”, pas ardhjes së një zarfi me lekë.

Mevlani i kishte sjellë lekët në studio, por Shqipja grisi zarfin pa e menduar dy herë. “Nga njerëzit fallco nuk dua asnjë lekë. Thjesht një faleminderit mjaftonte”, tha Shqipja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, teksa ka qenë kohët e fundit te “Shqipëria Live” dhe “Ftesë në 5”, nisi të fliste rreth borxhit. Por Mevlani nuk ka duruar më, dhe i ka çuar zarfin live në emision.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...