E mërkurë, 16 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Meta: Të tmerrohen të gjithë ata që mendojnë se do bëjnë “tërmet” në zgjedhje

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në Fier.

Kreu i qeverisë ironizoi kreun e shtetit per procesin e vaksinimit të personaliteteve mbi 80 vjeç.

Meta publikoi në rrjetet sociale një një pjesë nga deklarata e tij ditën e djeshme, teksa shtron pyetjet nëse janë të shqetësuar për mesazhet e tij.

Meta tha se duhet të tmerrohen dhe shqetësohen ata që mendojnë se do të bëjnë ‘tërmet’ në zgjedhjet e 25 prillit.

Postimi i Presidentit Meta në rrjetin social, Facebook

Janë të shqetësuar nga mesazhet e Presidentit?!

Janë të shqetësuar nga mesazhet e Presidentit?!

Le TË SHQETËSOHEN dhe le TË TMERROHEN të gjithë ata, të cilët mendojnë se do bëjnë “tërmet” në zgjedhje, si në Dibër, apo si në Shijak, qofshin këta qeveritarë, punonjës policie; qofshin banditë, gjithçka qofshin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: 25% e pacientëve me Co*id, përjetojnë simptoma afatgjata të sëmundjes

Një studim i ri në Shtetet e Bashkuara zbulon se rreth 25 për qind e pacientëve me COVID-19 kanë përjetuan probleme të reja shëndetësore...

10 shprehje nga Gynter Gras, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"Edhe librat e këqij janë libra, kështu që janë të shenjtë". "E di që Sot të gjitha gjërat kanë sy, se asgjë nuk kalon pa...

Ministri i Jashtëm kroat: Jem krah Kosovës për njohje nga 5 shtete të BE

''Do jemi në krah të Kosovës që të njihet edhe nga pesë vendet që nuk e njohin ende.'' Ministri i Jashtëm i Kroacisë, Gordan...

Kim Jong Un e pranon: Koreja e Veriut po vuan nga kriza ushqimore

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un deklaroi se vendi po përballet me një krizë ushqimore, për shkak të përmbytjeve, situatës së pandemisë...

Takimi me Kurtin/ Vuçiç: Mbase e fyeva, por nuk pendohem

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, ka folur për takimin e djeshëm që pati në Bruksel, me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Në një konferencë për...