E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

‘Meta ndan dekorata për vota’, Vasili-Spiropalit: Je e çmendur, nuk kursen as dëshmorët

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar Ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, pasi kjo e fundit tha se Presidenti i Republikës, Ilir Meta po shpërndan dekorata për vota.

Sipas Vasilit, Spiropali është një e çmendur që nuk kursen as dëshmorët.

Ai kërkon që mos të harrohet ky llum, që nxjerr nga goja ministrja.

Postimi i Vasilit në Facebook

Histeria e te çmendures nuk kursen as deshmoret!(VIDEO).

Nje e çmendur ne histeri te plote si kjo arrin te thote se: ata bij e bija, burra e gra qe kane rene per atdhe nuk duhen dekoruar se kjo ka ndodhur dhjetra vjet me pare

Te gjithe ata shqiptare te medhenj, qe perfaqsojne vlera kombetare, nuk duhet te dekorohen  se veprat e tyre kane ndodhur dhjetra vjet me pare dhe se truri idiot elektoral i kesaj te çmendure turbullohet.

Mos e harroni kurre kete llum, qe nxjerr nga goja nje llumishte si kjo.

E cmendura nuk kursen as deshmoret.

Histeria e te çmendures nuk kursen as deshmoret!(VIDEO).Nje e çmendur ne histeri te plote si kjo arrin te thote se: ata bij e bija, burra e gra qe kane rene per atdhe nuk duhen dekoruar se kjo ka ndodhur dhjetra vjet me pareTe gjithe ata shqiptare te medhenj, qe perfaqsojne vlera kombetare, nuk duhet te dekorohen se veprat e tyre kane ndodhur dhjetra vjet me pare dhe se truri idiot elektoral i kesaj te çmendure turbullohet.Mos e harroni kurre kete llum, qe nxjerr nga goja nje llumishte si kjo.

Publiée par Petrit Vasili sur Vendredi 9 octobre 2020

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...