Meta merr vendimin ekstrem, kërkon dorëheqjen e ministres Gjonaj

Presidenti Meta vijoi edhe sot me publikimin e dokumenteve të reja. Ai tha që në krye të fjalës se dje shqiptarët dhe partnerët ndërkombëtarë u njohën me faktet e pakundërshtueshme, ndërsa akuzoi Ministren e Drejtësisë Eilda Gjonaj, se ka shkelur ligjin. Kreu i Shtetit Ilir Meta ka hedhur akuza të drejtpërdrejta ndaj ministres së Drejtësisë, … Vazhdoni me leximin e Meta merr vendimin ekstrem, kërkon dorëheqjen e ministres Gjonaj