E enjte, 16 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Meta del në konferencë me personazhin në videon që qarkulloi në internet

Ilir Meta:Mendova të bëj një konferencë të shpejtë për të dhënë dy tre sqarime për tensionin artificial të situatës që ka vetëm një autor Edvin Kristaq Ramën të gjithë të tjerët janë shërbëtore instrumentë të tij kushdoqoftë.

Kjo situatë e cmendur në Shqipëri po sidomos këto ditë ka vetëm një përgjegjës.

Ecim te video e parë. Presidenti takon kriminelë, është budalla komplet ai se nuk di që presidenti është poliagjent i vjetër.

Ja kush është subjekti i OFL, Ramazan Topuzi ku jemi ne këtu? Në lokalin e Lesh Mesitit në fund të Gjirit të Lalëzit që djali i të cilit është edhe sot në PS.

Në shtator të vitit të kaluar se pijmë ndonjë kafe sic bëjmë shëtitje buzë detit,
pse vajta unë atje? Se atij djali disa hajduta që kanë qenë dikur në LSI e kishin bërë lojërat me hipotekat i kishin thene që këto tokat ti ka marrë Ilir Meta, e kanë heq atë djalin nga video se ishte edhe ai atë ditë, 5 minuta e iku se kishte probleme familjare.

Zoti Ramazan e ka bërë padinë në SPAK për këtë cështje se ndihet i fyer që e kanë konsideruar kontigjent se përkundrazi është njeri i forcave ligjzbatuese, mos kenë merak ata se me OFL do vendoset drejtësia, si i kanë bërë ligjet ata, asnjë ligj nuk do ndryshojë. Merret me rrugacërira ndaj s’ka fytyrë të vijë në asnjë ballafaqim

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E vetmja mënyrë për të trembur Ramën

Nga: Dritan Hila Tashmë që janë trajtuar të gjitha variablet e seriozitetit apo ambiguitetit të sjelljes së Bashës ndaj Berishës dhe pasojat që do ketë...

Nëndetëset me energji bërthamore, Kina denoncon paktin SHBA-Britani-Australi

Kina ka denoncuar një pakt historik të sigurisë midis SHBA, Britanisë së Madhe dhe Australisë, duke e përshkruar aleancën si "jashtëzakonisht të papërgjegjshme" dhe...

Mësimi nga mençuria e gjyqtarit Learned Hand

Nga: Irena Beqiraj Po jetojmë një periudhë të çmendur “skepticizmi” ndaj Amerikës. Mesazhet e shumë zyrtarëve të saj duken butaforike. Por historia na tregon që...

I zhdukur prej dy ditësh, 39-vjeçari gjendet pa shenja jete

Policia e Tiranës njofton se është gjetur pa shenja jete një 39-vjeçar në zonën e quajtur "Kodrat e Selitës". Policia ka indentifikuar viktimën, shtetasi...

“Shqipëria do monitorohet nga kamerat”, ministri Çuçi zbulon planin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka zbuluar sot në Kuvend objektivat e dikasterit që ai drejton në 4 vitet e ardhshme të 'Qeverisë Rama'....